KONST / Litografier / Litografi 13714369
nr 1371 4369
Stig Claesson Slas
(1928-2008), Sverige
Litografi, "Bajen Boxing Fan Club". Signerad, numrerad 85/120. Motivet: 20x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 januari 2021
kl 19:05:29
10/1 15:26:57
Stig Claesson Slas
Läs mer om Stig Claesson Slas